Klikněte pro rozbalení/sbalení všech poznámek Klikněte pro rozbalení/sbalení všech dalších detailů

muž JAN VONES Klikněte pro zobrazení rodiny JAN VONES ve stromu rodiny Klikněte pro zobrazení rodiny JAN VONES ve stromu rodiny Zobrazit časovou osu pro tuto větev rodového stromu Zobrazit Google Mapu s místy spojenými s touto osobou

JAN se narodil 11. června 1857 v Zverotice okr. Tabor 40. Jeho otec byl FRANTISEK VONES a matka byla ANNA PLACHA HANZALOVA. Jeho dědeček z otcovy strany je JAKUB VONES a jeho babička z otcovy strany byla ROZALIE BRTOVA; jeho prarodiče z matčiny strany byli VAVRINEC PLACHY neb HANZAL a MARIE ANNA PICHOVA neb HLAVACKOVA. Měl čtyři bratry a dvě sestry, jménem MATEJ, VACLAV, FRANTISEK, FRANTISEK, MARIE a ROZALIE. Byl čtvrtý nejstarší z celkem sedmi dětí. Měl tři nevlastní bratry a jednu nevlastní sestru, jménem JAN, TOMAS, VACLAV a ANNA. Zemřel 22. července 1929 ve věku 72 let (příčina úmrtí rakovina).
rodina Detaily o rodině JAN s osobou MARIE TARABOVA

Poslední změna stránky


Tato stránka je uvnitř rámce. Pokud chcete vidět celou zprávu VONES nebo index příjmení rodokmenu rodiny VONES nebo souhrnou zprávu VONES dědictví po 'Rodokmen manzelu Jarmily Traxmandlove a Josefa Vanka'.
Prohlížeč Gedcom souborů.Copyright © 2011 GenoPro Inc. Všechna práva vyhrazena.