Klikněte pro rozbalení/sbalení všech poznámek Klikněte pro rozbalení/sbalení všech dalších detailů

muž ANTONIN HEMMER Klikněte pro zobrazení rodiny ANTONIN HEMMER ve stromu rodiny Klikněte pro zobrazení rodiny ANTONIN HEMMER ve stromu rodiny Zobrazit časovou osu pro tuto větev rodového stromu Zobrazit Google Mapu s místy spojenými s touto osobou

ANTONIN se narodil 20. června 1855 v Barcov "Vosi" okr. Benesov 06. Jeho otec byl FRANTISEK HEMMER a matka byla MARIE SEVCIKOVA. Jeho prarodiče z otcovy strany byli JAN HEMMER a MARIE PIKLOVA; jeho prarodiče z matčiny strany byli JOSEF SEVCIK a BARBORA NEUBERGOVA. Měl osm bratrů a čtyři sestry, jménem JAN, JAN, FRANTISEK, FRANTISEK, ANTONIN, JOSEF, KAREL, IGNAC, MARIE, PETRONILA, ANNA a FRANTISKA. Byl šestý nejstarší z celkem třinácti dětí. Zemřel 28. června 1855 jen ve věku 8 dní v Barcov "Vosi" okr. Benesov 06 (příčina úmrtí jiná– zanet v nohu).


Poslední změna stránky


Tato stránka je uvnitř rámce. Pokud chcete vidět celou zprávu HEMMER nebo index příjmení rodokmenu rodiny HEMMER nebo souhrnou zprávu HEMMER dědictví po 'Rodokmen manzelu Jarmily Traxmandlove a Josefa Vanka'.
Genogram Templates.Copyright © 2011 GenoPro Inc. Všechna práva vyhrazena.