Klik om alles te openen/sluiten Andere gegevens

Vrouwelijk Tiny van de Kamer Klik om Tiny van de Kamer in de familie stamboom te zien Klik om Tiny van de Kamer in de familie stamboom in SVG formaat te zien Zie de tijdlijn voor de tak van deze persoon in de stamboom

Tiny is geboren op 17 feb, 1953.  Tiny's vader was Nic van de Kamer en haar moeder was Jo Stuifbergen.  Haar grootouders van moeders kant waren Cornelis Stuifbergen en Trijntje Lute. Zij heeft een zus genaamd Els.  Zij is de oudere van de twee kinderen.

Tiny's gezin met Tom Roggekamp

Tiny en Tom zijn getrouwd zowel in de kerk als voor de wet op 7 dec, 1971.  Zij hebben twee zonen genaamd Joep en Joris.



This page is within a frameset. View the entire genealogy report of Kamer families, or surname index of Kamer pedigrees or report summary Kamer heritage from 'Overzicht familie Ary Stuifbergen en Ell Verhoeven'.
Family History.



Copyright © 2007 GenoPro Inc. All rights reserved.