Kliknij, by wszystko rozwinąć/zwinąć inne szczegóły

Kobieta Józefa Cisek Kliknij, by wyświetlić Józefa Cisek w drzewie genealogicznym Kliknij, by wyświetlić Józefa Cisek w drzewie genealogicznym w formacie SVG Wyświetl linię czasu dla rodziny tej osoby

Józefa  urodziła się 26 listopada 1897 . Ojcem Józefaa był Stanisław Cisek, natomiast matką Franciszka Sarzyńska. Jej dziadkami po mieczu byli Jan Cisek i Marianna Ordyczyńska; jej dziadkami po kądzieli byli Jakub Sarzyński i Marianna Tryczyńska. Ona miała brata i siostrę, o imionach Stanisław i Stefania. Ona była najstarszym z trojga dzieci. Ona miała przyrodniego brata o imieniu Henryk. Ona zmarł mając tylko 18 dni dnia  14 grudnia 1897 .


Ta strona jest wewnątrz ramki. Wyświetl raport genealogiczny o Cisek rodzinach, indeks nazwisk of Cisek pedigrees lub podsumowanie raportu o dziedzictwie Cisek z 'Kwiecinscy'.
Genogram Examples.



Copyright © 2007 GenoPro Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.