Klikněte pro rozbalení/sbalení všech poznámek Klikněte pro rozbalení/sbalení všech dalších detailů

muž ONDREJ VANEK Klikněte pro zobrazení rodiny ONDREJ VANEK ve stromu rodiny Klikněte pro zobrazení rodiny ONDREJ VANEK ve stromu rodiny Zobrazit časovou osu pro tuto větev rodového stromu Zobrazit Google Mapu s místy spojenými s touto osobou

ONDREJ se narodil 29. listopadu 1731 v Zlukov okr. Tabor. Jeho otec byl TOMAS VANEK a matka byla DOROTA KOUBOVA. Jeho prarodiče z otcovy strany byli JAKUB VANEK a MARIANA BLAZEJOVA; jeho prarodiče z matčiny strany byli JOSEF KOUBA a KATERINA. Měl dva bratry a pět sester, jménem PAVEL, MATEJ, ALZBETA, KATERINA, ALZBETA, ANNA a ANNA. Byl čtvrtý nejstarší z celkem osmi dětí. Měl tři nevlastní bratry a jednu nevlastní sestru, jménem BARTOLOMEJ, JAKUB, TOMAS a MARIANA. Zemřel 21. února 1803 ve věku 71 let v Zlukov okr. Tabor 22 (příčina úmrtí – vekem).
rodina Detaily o rodině ONDREJ s osobou MARIANA MARYSKOVA

rodina Detaily o rodině ONDREJ s osobou DOROTA HOLUBOVA

zdroje a citace
1755 Velkostatek Kardasova Recice Zlukov Tomas Vanek

Poslední změna stránky


Tato stránka je uvnitř rámce. Pokud chcete vidět celou zprávu VANEK nebo index příjmení rodokmenu rodiny VANEK nebo souhrnou zprávu VANEK dědictví po 'Rodokmen manzelu Jarmily Traxmandlove a Josefa Vanka'.
Genealogické vyhledávání.Copyright © 2011 GenoPro Inc. Všechna práva vyhrazena.